Medikal Forma » Formanın Sultanı » 0535 875 3577
Medikal Forma Tıkla Hemen Ara » 0535 875 3577
Whatsappla

Formanın Sultanı Galeri

Formanın Sultanı Galeri, Sağlıkçı Forması, Medikal Forma, Doktor Önlüğü, Hemşire Önlüğü

Forma ve bone üretimlerimize vizyon ve alınterimiz yanında sevgimizi de katıyoruz. Belkide tercih edilmemizin gizli sebebi bu! Teslim ettiğimiz her ürün denendiğinde sağlıkçı kardeşlerimizin üzerindeki olumlu coşkuya çoğu zaman biz de katılıyoruz. İşte bu mutluluk tabloları bizi çok daha iyilerini yapmak için sevinçle zorluyor. Bu saatten sonra durmak yok. Çok daha geniş yelpazede ürün gamımızı ve kalitemizi artırarak üretimlerimize devam edeceğiz.

Yukarıda bulunan görsel galerimizde ürettiklerimizden bir kısmını sevgili sağlık çalışanı kardeşlerimizin üzerinde görmektesiniz. Bizim için doğal mankenlik yapan bu kardeşlerimize ve onların işverenlerine kalpten teşekkür ederiz.

Sağlıkçı Forması, Hastane Forması, Medikal Forma, Hemşire Forması, Tesettür Forma, Hamile Hemşire Forması, Parçalı Medikal Forma, Doktor Önlüğü, Hemşire Önlüğü, Personel Forması, Personel Kıyafeti, İş Kıyafeti, Medikal Formalar, Sağlık Personeli Kıyafetleri, Bayan Bone, Bay Bone, Bayan Üniforma, Bay Üniforma, Sağlıkçı Formaları, Cerrahi Formalar, Cerrahi Kıyafetler…

Medikal Forma Örnekleri

Medikal Forma, Hemşire Önlüğü Referanslarımız

Avrasya Hastanesi / Gaziosmanpaşa – Este Cerrahi / Mecidiyeköy – Sante Plus / Zeytinburnu – Novita Klinik / Levent – Erdem Hastanesi / Güneşli – İsom Tıp Merkezi / Levent – Red Plus Hair Center – Op. Dr. Tamer Şakrak / Levent –  …

Not: Sitemize mobil cihazlarla giriş yaptığınızda sağ alt tarafta çıkan yeşil WhatsApp butonuna tıklayıp mesaj yazarak bize anında ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Ulaşım için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Forma renkleri buluşuyor

Forma renkleri buluşuyor hemşire önlüğü, doktor önlüğü, bone oluyor. Neşenin cıvıl cıvıl renklerini ve desenlerini vizyonumuzla düzenleyip kumaşlarla birleştirerek sağlıkçı formaları üretiyoruz. Çok daha fazlasını istiyorsanız tasarlayıp bize gönderin hayata geçirelim.

Forma renkleri buluşuyor

Hemşire Forması, Doktor Önlüğü, Hemşire Önlüğü, Sağlık Personeli Kıyafetleri, Medikal Forma, Tesettür Forma, Tesettür Medikal Forma, Hastane Forması, Personel Forması, Personel Kıyafeti, İş Kıyafeti, Medikal Formalar, Bayan Bone, Bay Bone, Bayan Medikal Üniforma, Bay Medikal Üniforma, Cerrahi Formalar, Cerrahi Kıyafetler, Medikal Personeli Kıyafetleri, Bayan Medikal Bone, Bay Medikal Bone, Bayan Üniforma, Bay Üniforma, Sağlıkçı Forması …

Formanın Sultanı enerji kaynağı forma renkleri

Hemşire önlüğü, bone, önlük veya benzeri ürünlerimizde sağlığa zararlı boya ve zararlı kimyasallar içeren kumaş, iplik ve aksesuarlar kullanılmamaktadır. Tüm konfeksiyon hammaddeleri bu konuda çok titiz davranılarak en kaliteli olanlar arasından seçilmektedir. Formaların ve bonelerin kesim ve dizaynında uzu süre rahat kullanım özellikleri gözetilerek üretim yapılmaktadır. Kumaş olarak polyester olanlardan ziyade tericotton, policotton ve çok daha kaliteli olan pamuklu kumaşlar kullanmaktayız. Özel forma talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sağlıkçı medikal forma modellerimizle ilgili mini defile için tıklayınız.

Enerjik forma desenleri – Enerjik forma renkleri

Forma renkleri ve desenleri zevkinizi ve hayata bakışınızı yansıtır. Tercih ettiğiniz forma renkleri ve modelleri iş enerjinizi artır, çevrenizin beğenisini almanızı sağlar ve en önemlisi de hastalar üzerinde moral etki yaratır. Tasarım ve imalatı tarafımızdan yapılan desenli cerrahi takımlar, renkli cerrahi takımlar,  tek renkli doktor önlükleri, tek renkli cerrahi takımlar, tek renkli cerrahi pantolon, çok renkli hemşire forması, desenli hemşire önlüğü, desenli hemşire forması, desenli estetisyen önlükleri, renkli estetisyen önlükleri, renkli formalar, renkli iş kıyafetleri, renkli iş önlüklerinde kalitenin yanında enerjik etkileri de göz önünde tutulmaktadır.

Formanın Sultanı desenlerle raks eden forma renkleri

Not: Sitemize mobil cihazlarla giriş yaptığınızda sağ alt tarafta çıkan yeşil WhatsApp butonuna tıklayıp mesaj yazarak bize anında ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Ulaşım için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İmalattan direkt yerinize teslim kaliteli ve uygun medikal renkli desenli formalar