Medikal Forma » Formanın Sultanı » 0535 875 3577
Medikal Forma Tıkla Hemen Ara » 0535 875 3577
Whatsappla

Hemşire Önlüğü

Hemşire önlüğü seçiminle kişiliğini yansıt, farklı olduğunu hisset ve hissettir. Hangi model forma senin kişiliğinle eşleşiyor? Daha özel bir model mi düşünüyorsunuz? Seçimini sınırsız  yap mutlu ol. Kendinin ve çevrenin enerjisini artır. Mutluluğuna ve iş verimine katkıda bulun.

Hemşire önlüğü seçiminle kişiliğini yansıt - Medikal Formanın Sultanı

Hastane Forması, Personel Forması, Personel Kıyafeti, İş Kıyafeti, Medikal Formalar, Hemşire Forması, Doktor Önlüğü, Hemşire Önlüğü, Sağlık Personeli Kıyafetleri, Medikal Forma, Tesettür Forma, Tesettür Medikal Forma, Bayan Bone, Bay Bone, Bayan Medikal Üniforma, Bay Medikal Üniforma, Cerrahi Formalar, Cerrahi Kıyafetler, Medikal Personeli Kıyafetleri, Bayan Medikal Bone, Bay Medikal Bone, Bayan Üniforma, Bay Üniforma, Sağlıkçı Forması …

Hemşire önlüğü – Hemşire forması – Hemşire kıyafetleri

Hemşire önlük modellerimiz tasarımlarından üretimlerine kadar tümüyle kendi imalatımız olup aracısız direkt tüketiciye ulaşmaktayız. Hemşire önlükleri, bone, forma, önlük veya benzeri ürünlerimizde sağlığa zararlı boya ve zararlı kimyasallar içeren kumaş, iplik ve aksesuarlar kullanılmamaktadır. Tüm konfeksiyon hammaddeleri bu konuda çok titiz davranılarak en kaliteli olanlar arasından seçilmektedir. Formaların ve bonelerin kesim ve dizaynında uzu süre rahat kullanım özellikleri gözetilerek üretim yapılmaktadır. Kumaş olarak polyester olanlardan ziyade tericotton, policotton ve çok daha kaliteli olan pamuklu kumaşlar kullanmaktayız. Özel forma talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sağlıkçı medikal forma modellerimizle ilgili mini defile için lütfen tıklayınız.

Hemşire önlüğü takımları – Hemşire forması takımları

Oval yaka hemşire önlük takımı, zarf yaka hemşire önlük takımı, Y yaka hemşire önlük takımı, hakim yaka hemşire önlük takımı, W yaka hemşire önlük takımı, damla yaka hemşire önlük takımı, kruvaze hemşire önlük takımı, kare yaka hemşire önlük takımı,  uzun boy hemşire önlük takımı, desenli hemşire önlük takımı, renkli hemşire önlük takımı, logo işlemeli hemşire önlük takımı, polo yaka hemşire önlük takımı, ceket yaka hemşire önlük takımı modellerimiz arasından seçebileceğiniz gibi özel tasarım ve isteklerinize de açığız.

Renkli hemşire önlüğü – Desenli hemşire önlüğü – Düz hemşire önlüğü

Not: Sitemize mobil cihazlarla giriş yaptığınızda sağ alt tarafta çıkan yeşil WhatsApp butonuna tıklayıp mesaj yazarak bize anında ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Ulaşım için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İmalattan direkt yerinize teslim kaliteli ve uygun hemşire önlüğü