Medikal Forma » Formanın Sultanı » 0535 875 3577
Medikal Forma Tıkla Hemen Ara » 0535 875 3577
Whatsappla

Cerrahi Forma

Cerrahi forma seçiminde daha renkli olmak var hayatta. Renkli ve neşeli kişiliğinizle iş çevrenize, hastalarınıza sağlık ve enerji veriyorsunuz. Ama siz çok daha fazlasını istiyorsanız forma ve başınızın üstünde tuttuğunuz bonenizi mutlaka biz tasarlayıp üretmeliyiz.

Cerrahi Forma Daha Renkli Olmak Var

Bay Medikal Üniforma, Cerrahi Formalar, Cerrahi Kıyafetler, Medikal Personeli Kıyafetleri, Hastane Forması, Personel Forması, Personel Kıyafeti, İş Kıyafeti, Medikal Formalar, Hemşire Forması, Doktor Önlüğü, Bayan Doktor Önlüğü, Hemşire Önlüğü, Sağlık Personeli Kıyafetleri, Medikal Forma, Tesettür Forma, Tesettür Medikal Forma, Bayan Bone, Bay Bone, Bayan Medikal Üniforma, Bayan Medikal Bone, Bay Medikal Bone, Bayan Üniforma, Bay Üniforma, Sağlıkçı Forması …

Cerrahi forma – Cerrahi formalar – Cerrahi kıyafetler

Cerrahi formalar, doktor önlükleri, estetisyen önlükleri, estetik cerrahi önlükleri, hemşire önlükleri, bone veya benzeri ürünlerimizde sağlığa zararlı boya ve zararlı kimyasallar içeren kumaş, iplik ve aksesuarlar kullanılmamaktadır. Tüm konfeksiyon hammaddeleri bu konuda çok titiz davranılarak en kaliteli olanlar arasından seçilmektedir. Formaların ve bonelerin kesim ve dizaynında uzu süre rahat kullanım özellikleri gözetilerek üretim yapılmaktadır. Kumaş olarak polyester olanlardan ziyade tericotton, policotton ve çok daha kaliteli olan pamuklu kumaşlar kullanmaktayız. Özel forma talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sağlıkçı medikal forma modellerimizle ilgili mini defile için tıklayınız.

Cerrahi forma takımları – Hastane cerrahi formaları

Oval yaka cerrahi formalar, zarf yaka cerrahi formalar, Y yaka cerrahi formalar, hakim yaka cerrahi formalar, W yaka cerrahi formalar, damla yaka cerrahi formalar, kruvaze cerrahi forma lar, kare yaka cerrahi formalar, uzun boy cerrahi formalar, desenli cerrahi formalar renkli cerrahi formalar, logo işlemeli cerrahi formalar, polo yaka cerrahi formalar, ceket yaka cerrahi formalar, estetisyen cerrahi forma veya doktor önlükleri modellerimiz arasından seçebileceğiniz gibi özel tasarım ve isteklerinize de açığız.

Renkli cerrahi forma – Desenli cerrahi formalar – Düz cerrahi formalar

Not: Sitemize mobil cihazlarla giriş yaptığınızda sağ alt tarafta çıkan yeşil WhatsApp butonuna tıklayıp mesaj yazarak bize anında ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Ulaşım için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İmalattan direkt yerinize teslim kaliteli ve uygun cerrahi forma