Medikal Forma » Formanın Sultanı » 0535 875 3577
Medikal Forma Tıkla Hemen Ara » 0535 875 3577
Whatsappla

Bone – Dost boneye bakar

Bone, dost boneye bakar. Sivil hayatta dost başa, sağlık sektöründe ise dost hijyen hassasiyetinden dolayı boneye bakar. Düz ve nakış işlemeli logolu renkli bone modellerimizle fark yaratabilirsiniz. 

Bone - Dost boneye bakar

Bayan Boneler, Bay Boneler, Bayan Medikal Üniforma, Bayan Medikal Boneler, Bay Medikal Boneler, Bay Medikal Üniforma, Cerrahi Formalar, Cerrahi Kıyafetler, Medikal Personeli Kıyafetleri, Hastane Forması, Personel Forması, Personel Kıyafeti, İş Kıyafeti, Medikal Formalar, Hemşire Forması, Doktor Önlüğü, Hemşire Önlüğü, Sağlık Personeli Kıyafetleri, Medikal Forma, Tesettür Forma, Tesettür Medikal Forma, Bayan Üniforma, Bay Üniforma, Sağlıkçı Forması …

Bone mi dediniz? Baş üstüne, istediğiniz model ve miktar da…

Medikal forma, desenli boneler, önlük veya benzeri ürünlerimizde sağlığa zararlı boya ve zararlı kimyasallar içeren kumaş, iplik ve aksesuarlar kullanılmamaktadır. Tüm konfeksiyon hammaddeleri bu konuda çok titiz davranılarak en kaliteli olanlar arasından seçilmektedir. Formaların ve bonelerin kesim ve dizaynında uzu süre rahat kullanım özellikleri gözetilerek üretim yapılmaktadır. Kumaş olarak polyester olanlardan ziyade tericotton, policotton ve çok daha kaliteli olan pamuklu kumaşlar kullanmaktayız. Özel forma talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sağlıkçı medikal forma modellerimizle ilgili mini defile için tıklayınız.

Tek renk bone – Desenli boneler – Nakış logo işlemeli boneler

Cerrahi boneler, renkli cerrahi boneler, desenli cerrahi boneler, doktor bonesi, yeşil doktor boneleri, mavi doktor boneleri, medikal boneler, remkli medikal boneler, desenli medikal boneler, logolu medikal boneler, nakışlı medikal boneler, hemşire boneleri, sağlıkçı boneleri, renkli boneler, desenli bone modellerimiz arasından seçebileceğiniz gibi özel tasarım ve isteklerinize de açığız.  Lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Dost kaliteli boneye bakar

Not: Sitemize mobil cihazlarla giriş yaptığınızda sağ alt tarafta çıkan yeşil WhatsApp butonuna tıklayıp mesaj yazarak bize anında ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Ulaşım için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İmalattan direkt yerinize teslim kaliteli ve uygun bone