Medikal Forma » Formanın Sultanı » 0535 875 3577
Medikal Forma Tıkla Hemen Ara » 0535 875 3577
Whatsappla

Tesettür Forma

Tesettür forma ve bone kullanmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Hiçbir sorun yok. Talepleriniz doğrultusunda istediğiniz renkte desenli veya desensiz uzun kollu tesettür forma üreterek enerjinizi yükseltmek bizim için de mutluluk kaynağı olacaktır. Tesettürlü medikal formanızla, yeter ki siz mutlu olun. Sağlıkçı formaları üretiminde sağlıkçı kardeşlerimizi mutlu edecek model ve renkleri ön plana çıkartıyoruz.

Daha Özel Forma Olsun

Hastane Forması, Personel Forması, Personel Kıyafeti, İş Kıyafeti, Medikal Formalar, Hemşire Forması, Doktor Önlüğü, Hemşire Önlüğü, Sağlık Personeli Kıyafetleri, Medikal Forma, Tesettür Forma, Tesettür Medikal Forma, Bayan Bone, Bay Bone, Bayan Üniforma, Bay Üniforma, Cerrahi Formalar, Cerrahi Kıyafetler, Personeli Kıyafetleri, Bayan Bone, Bay Bone, Bayan Üniforma, Bay Üniforma, Sağlıkçı Forması …

Tesettür forma – Tesettürlü sağlıkçı formaları – Tesettür sağlıkçı kıyafetleri

Tesettürlü forma, bone, önlük veya benzeri ürünlerimizde sağlığa zararlı boya ve zararlı kimyasallar içeren kumaş, iplik ve aksesuarlar kullanılmamaktadır. Tüm konfeksiyon hammaddeleri bu konuda çok titiz davranılarak en kaliteli olanlar arasından seçilmektedir. Formaların ve bonelerin kesim ve dizaynında uzu süre rahat kullanım özellikleri gözetilerek üretim yapılmaktadır. Kumaş olarak polyester olanlardan ziyade tericotton, policotton ve çok daha kaliteli olan pamuklu kumaşlar kullanmaktayız. Sağlıkçı medikal forma modellerimizle ilgili mini defile için tıklayınız.

Tesettür forma takımları – Tesettürlü kıyafet takımları

Oval yaka tesettürlü uzun kol forma takımı, zarf yaka tesettürlü uzun kol forma takımı, Y yaka tesettürlü uzun kol forma takımı, hakim yaka tesettürlü uzun kol forma takımı, W yaka tesettürlü uzun kol forma takımı, damla yaka uzun kol tesettürlü forma takımı, kruvaze uzun kol tesettürlü forma takımı, kare yaka uzun kol tesettürlü forma takımı, uzun boy uzun kol tesettürlü forma takımı, desenli tesettürlü forma takımı, renkli tesettürlü forma takımı, logo işlemeli tesettürlü forma takımı, polo yaka tesettürlü forma takımı, ceket yaka tesettürlü forma takımı modellerimiz arasından seçebileceğiniz gibi özel tasarım ve isteklerinize de açığız.

Renkli tesettür forma – Desenli tesettür forma – Düz tesettürlü forma

Not: Sitemize mobil cihazlarla giriş yaptığınızda sağ alt tarafta çıkan yeşil WhatsApp butonuna tıklayıp mesaj yazarak bize anında ulaşabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Ulaşım için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İmalattan direkt yerinize teslim kaliteli ve uygun tesettür forma